Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

KURUMUMUZDA "PEYGAMBER EFENDİMİZ İLE İLGİLİ ŞİİR YAZMA YARIŞMASI" DÜZENLENDİ
17.11.2022

 

     Kurumumuzda Diyanet İşleri Başkanlığı ile imzalanan protokol kapsamında, Ankara İl Müftülüğü ve Sincan İlçe Müftülüğü ile iş birliği halinde "Peygamber Efendimiz İle İlgili Şiir Yazma Yarışması" düzenlenmiştir.

     14.11.2022 tarihinde yapılan etkinliğe; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimi Sayın Hasan BIYIK, Cumhuriyet Savcısı Sayın Abdullah ÇITLAK, Ankara İl Müftüsü Sayın Dr. Hasan ÇINAR, Ankara İl Müftü Yardımcısı Sayın Fazlı MUTLU, Sincan İlçe Müftüsü Mevlüt TOPÇU, Kurum Müdürleri, ceza infaz kurumlarında görev yapan Cezaevi Vaizleri, kurum personelleri ile tutuklu ve hükümlüler katılmıştı.

    Söz konusu programda; ilk olarak Kur'an-ı Kerim tilavet edilmiş, Kurum Müdürümüzün açılış konuşmasından sonra dereceye giren şiirler dinlenilmiştir. Ankara İl Müftüsü Sayın Dr. Hasan ÇINAR’ın yaptığı konuşma sonrası dereceye giren tutuklu-hükümlülere ödüller verilmiş, Sincan İlçe Müftüsü Sayın Mevlüt TOPÇU’nun kapanış duasıyla program tamamlanmıştır.

  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimi Sayın Hasan BIYIK ve Cumhuriyet Savcımız Sayın Abdullah ÇITLAK program sonrası Ankara İl Müftüsü Sayın Dr. Hasan ÇINAR’a ve beraberindekilere programa katılımları, katkıları ve sunumları nedeniyle teşekkürlerini İletmişlerdir.

 

                                           

Adres

Adalet Mah. Adalet Sk. Sincan Kampüs Yenikent - Sincan / ANKARA

Telefon

0312 589 50 76

0312 254 00 14

E-Posta

ankara.2nltcikisaretadalet.gov.tr